امروز چهارشنبه ، ۲ مرداد ۱۳۹۸
Wednesday 24th of July 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
تحلیل تکنیکال اینوستینگ از روند قیمت طلا در کوتاه مدت

آخرین وضعیت بهای نفت در بازارهای جهانی

کاهش ۳۳.۸ درصدی تولید سنگ آهن واله

چین عوارض ضد دامپینگ بر فولاد اروپا وضع می‌کند


محل تبلیغات شما

۱۹۰ هزار خودرو روانه بازار خواهد شد

سخنگوی انجمن سازندگان قطعات خودرو با اشاره به جلسه امروز قطعه سازان با وزیر صنعت گفت: با اجرای توافقات، ۱۹۰ هزارخودروی ناقص تا ۴۰ روز دیگر تکمیل و روانه بازار می‌شود. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۱۰ تیر ۱۳۹۸
زمان : ۱۲:۴۸:۰۵
منبع : شبکه خبر

 

فرهاد به‌نیا افزود: بر اساس توافقات، قرار شد بانک مرکزی ۷ هزارمیلیارد تومان را به‌صورت ارز در اختیار قطعه‌سازان قرار دهد و درباره نحوه بازپرداخت این تسهیلات هم قرار شد بعدا تصمیم گیری شود.
سخنگوی انجمن سازندگان قطعات درخصوص خودروهای کف کارخانه خودروسازان هم گفت: در سایپا حدود ۱۱۰ هزار خودرو و در ایران خودرو حدود ۸۰ هزار خودرو در کف کارخانه‌ قرار دارد که این خودروها ارزشی معادل ۱۰ هزار میلیارد تومان دارند.
وی با اعلام اینکه مطالبات قطعه‌سازان از خودروسازان در کف کارخانه‌ها مانده است گفت: بهترین راه این است که اسم تیراژ تولید خودرو تغییر پیدا کند و به نوعی تیراژ تولید متناسب با قابلیت تحویل محصولات به مردم باشد. بر این اساس وزیر صنعت به خودروسازان دستور داد تا تیراژ تولید را متناسب با قابلیت تحویل خودروها به مردم تغییر دهند.
به‌نیا در خصوص قیمت‌گذاری قطعات خودرو نیز گفت: با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه، قرار شده لیست جدید قیمت‌های قطعات به شورای رقابت ارسال و بعد از اعمال نظر این شورا به تنظیم بازار ارائه شود تا در نهایت تصمیم مناسب در این رابطه اعمال گردد.
وی اضافه کرد: در جلسه امروز وزیر صنعت به خودروسازان تأکید کرد اقدامات لازم را برای تکمیل خودروهای ناقص انجام دهند که به نظر می رسد با پرداخت مطالبات قطعه سازان این موضوع تا ۴۰ روز آینده حل شده و خودروها راهی بازار شوند.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment