امروز پنجشنبه ، ۲۳ آبان ۱۳۹۸
Thursday 14th of November 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
آلومینیوم جنوب آماده افتتاح است

رشد ۶۳ درصدی تخلیه و بارگیری در بندر چابهار نسبت به مدت مشابه پارسال

اجرای ۱۸ طرح پتروشیمی در منطقه آزاد چابهار

پراید ۴۷ میلیونی و پژو پارس ۱۰۰ میلیونی خریدار ندارد


محل تبلیغات شما

رئیس اتحادیه طلا: بانک مرکزی مدیریت کرد؛ سکه و ارز به ثبات رسید

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه مدیریت بانک مرکزی موجب ثبات و آرامش در بازار طلا و ارز شده است، گفت: قیمت طلا و سکه نسبت به هفته قبل ریزشی شده است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۹ تیر ۱۳۹۸
زمان : ۱۵:۴۵:۲۹

 

آیت محمدولی، در خصوص وضعیت بازار طلا و سکه در روز جاری اظهار داشت: قیمت‌ها نسبت به هفته قبل کاهشی شده است که مهمترین علت این ریزش قیمت‌ها، مدیریت بازار ارز است.
وی با بیان اینکه بانک مرکزی با مدیریت بازار ارز، آرامش و ثبات را به بازار سکه و طلا نیز برگردانده است، افزود: در روزهای اخیر آرامش در دادو ستدهای بازار طلا و سکه حاکم شده است.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر ضمن اشاره به اینکه بازگشت آرامش به بازار بعد از تشدید نوسانات زمان زیادی می برد، گفت: این روزها وضعیت نسبت به چند ماه قبل خیلی بهتر شده و آرامش در بازار حاکم شده است.
امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش قیمت نسبت به روز کاری قبل، به قیمت ۴میلیون و ۵۷۳ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.
در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و  ۵۴۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی یک میلیون و ۵ هزار تومان فروخته می‌شود.
قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۳۰ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت۱۴۰۹.۵ دلار معامله می‌شود.
صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۲ هزار و ۹۵۰  تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری می‌کنند.
برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment