امروز شنبه ، ۲۳ آذر ۱۳۹۸
Saturday 14th of December 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
آمار تولید آهن و فولاد ایران در هشت ماهه ۹۸ منتشر شد

تعطیلی واحدهای ذوب چین به دلیل هزینه‌های بالا

قیمت‌گذاری بخش بزرگی از مسِ جهان در چین

جلسه هم‌اندیشی فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی


محل تبلیغات شما

افزایش چراغ خاموش قیمت فرآوده‌های لبنی

در حالی انجمن ملی حمایت از مصرف کنندگان از مخالفت صریح خود به عنوان یکی از اعضای ستاد تنظیم بازار از افزایش قیمت فرآورده‌های لبنی خبر می‌دهد که تولیدکنندگان به صورت چراغ خاموش محصولات خود راگران کرده‌اند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
زمان : ۱۴:۲۷:۳۱
منبع : تسنیم

 

در طول یک ماه اخیر تولیدکنندگان لبنیات درخواست های متعددی برای افزایش قیمت محصولات خود به انجمن تولیدکنندگان لبنیات ارسال کرده‌اند انجمن نیز مستندات تولیدکنندگان را برای بررسی و در نهایت تغییرات قیمتی به ستاد تنظیم بازار ارائه کرده است.
آنطور که رئیس انجمن ملی حمایت از مصرف کنندگان اخیراً گفته بود پیشنهادات مختلفی برای افزایش قیمت فرآورده های لبنی به ستاد تنظیم بازار ارسال شده است اما در نهایت قرار است نظرات وزارت جهاد کشاورزی، وزارت کشور و سایر دستگاه‌ها بررسی و بعد از آن تصمیم مناسب اتخاذ شود.
کسب اطلاع از وضعیت درخواست تولیدکنندگان لبنیات در ستاد تنظیم بازار نشان می‌دهد هنوز به صورت رسمی مجوزی به تولیدکنندگان در افزایش قیمت ها ارائه نشده اما آنها به صورت چراغ خاموش قیمت محصولات خود از جمله خامه، شیر و ماست را گران کرده‌اند.
ابراهیمی رئیس انجمن ملی حمایت از مصرف‌کنندگان در همین ارتباط می‌گوید: قرار بود درخواست تولیدکنندگان در ستاد نهایی و بعد از آن مجوز افزایش قیمت‌ها اعمال شود.
وی گفت: انجمن به عنوان نماینده مردم از همان روزهای صدور مجوز افزایش قیمت شیر مخالفت های خود را اعلام کرد زیرا به اعتقاد ما قدرت خرید مردم کم شده و نباید با صدور افزایش بیشتر قیمت ها مردم را با مشکلات بیشتری مواجه کرد.
ابراهیمی افزود: حتماً چرایی افزایش قیمت فرآورده‌های لبنی را در جلسه هفته آینده انجمن بررسی و پیگیری لازم را برای عدم اجرایی شدن این موضوع انجام خواهیم داد. به اعتقاد  ما مردم نباید تاوان افزایش هزینه های تولید را بدهند و دولت باید برای این موضوع فکر اساسی کند.
در حال حاضر مشاهدات نشان می‌دهد قیمت خامه ۱۰۰ گرمی از ۲۵۰۰ به ۳۰۰۰ هزار تومان، شیر یک لیتری کم چرب یک برند از ۴۱۰۰ تومان به ۴۹۰۰ تومان و برند دیگری شیر یک لیتری کم چرب خود را از ۴۷۰۰ هزار تومان به ۶۵۰۰ تومان رسانده است. علاوه بر این شیریک لیتری پرچرب برند دیگری از ۴۵۰۰ تومان تا ۵۴۰۰ تومان و  شیریک لیتری بدون لاکتوز از ۴۷۰۰ تومان به ۵۸۰۰ تومان در سطح بازار بفروش می‌رسد.
همچنین ماست یک کیلو و نیم از ۸۵۰۰ تومان تا ۹۴۵۰ تومان و ماست سون ۱۲۳۰۰ تومان به ۱۴۳۰۰ تومان رسیده است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment