امروز شنبه ، ۲۳ آذر ۱۳۹۸
Saturday 14th of December 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
آمار تولید آهن و فولاد ایران در هشت ماهه ۹۸ منتشر شد

تعطیلی واحدهای ذوب چین به دلیل هزینه‌های بالا

قیمت‌گذاری بخش بزرگی از مسِ جهان در چین

جلسه هم‌اندیشی فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی


محل تبلیغات شما

اوپک به نفت ۶۰ تا ۷۰ دلاری راضی است

وزیر انرژی گینه استوایی گفت: اعضای اوپک از قیمت نفت خام بین ۶۰ تا ۷۰ دلار در هر بشکه راضی هستند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
زمان : ۱۴:۲۰:۳۵

 

به نقل اویل پرایس،گابریل مباگ اوبیانگ، وزیر انرژی گینه استوایی گفت اعضای اوپک از قیمت نفت خام بین ۶۰ تا ۷۰ دلار در هر بشکه راضی هستند. این اظهارات برخلاف گزارش‌های قبلی است که می گفتند عربستان به تنهایی نیاز به نفت ۸۰ دلاری برای متعادل نگهداشتن بودجه خود در سال جاری دارد.
اوبیانگ همچنین گفت اوپک هنوز سعی می‌کند شرکایش را متقاعد کند توافق کاهش تولید را تا پایان سال جاری تمدید کنند. نفت برنت در حال حاضر بالاتر از ۶۰ دلار در هر بشکه معامله می شود. ولی شاخص عمان و دبی کمی کمتر از آستانه ۶۰ دلار است.
اوبیانگ گفت: ۶۰ تا ۷۰ دلار قیمتی است که ما همه به آن راضی هستیم. تقریباً یک سال است قیمت نفت در این محدوده قرار دارد و به نظر قیمت مناسبی برای تولیدکننده و مصرف‌کننده می‌رسد و ما همه می‌توانیم با آن زندگی کنیم.
این مقام اوپک ادامه داد : ما همه خواستار ثبات هستیم. ما بی‌ثباتی نمی‌خواهیم. ما همه اعتقاد داریم تمدید این قرارداد تا پایان سال اهمیت دارد تا بتوانیم بازار نفت را کنترل کنیم.  ما حتما این قرارداد را تمدید می‌کنیم. داریم روی آن کار می‌کنیم. عدم تمدید آن یک شوک بزرگ برای همه است.
با توجه به نارضایتی واضح روسیه از کاهش بیشتر تولید، وزیر نفت گینه استوایی گفت: ولی ما همه بر سر آن توافق داریم. ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در اوایل همین ماه گفته بود روسیه با نفت ارزان تر مشکلی ندارد.
مدیرعامل شرکت های رزنفت و گزپروم نفت روسیه هر دو از دولت خواسته اند به کاهش تولید نفت پایان دهد تا بتوانند تولید را بالا ببرند. ایگور سچین، مدیرعامل گزپروم نفت تهدید کرده اگر روسیه قرارداد کاهش تولید را تمدید کند، از کرملین ادعای خسارت می‌کند.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment