امروز شنبه ، ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
Saturday 21st of September 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
حاکم شدن جو منفی در بازارهای فولاد

نهمین عرضه نفت‌خام سنگین در بورس انرژی

ایجاد کارخانه‌های کنسانتره استراتژی اصلی شرکت مس

رکورد جدید تولید آهن اسفنجی در فولاد بافت


محل تبلیغات شما

تولید طلا از معدن موته افزایش می‌یابد

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: فعالیت معدن طلای موته با همکاری‌های وزارت صنعت معدن و اداره کل محیط‌زیست استان اصفهان توسعه می‌یابد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۵ خرداد ۱۳۹۸
زمان : ۱۱:۰۰:۵۹

 

حسینعلی حاجی‌دلیگانی، اظهار کرد: فعالیت معدن طلای موته با همکاری‌های وزارت صنعت معدن و تجارت و اداره کل محیط‌زیست استان اصفهان توسعه می‌یابد.
وی به جلسه اخیری که به‌ تازگی در مجلس با علی مقدم معاون بهره‌برداری و اکتشاف شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، علیرضا طالاری مدیرعامل مجتمع طلای موته و دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای موته برگزار شد اشاره کرد و افزود: در این جلسه مقرر شد با توجه به اکتشاف‌های اخیر ذخایر طلا، مجوزهای های لازم بهره‌برداری گرفته شود.
نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ذخایر موجود مجتمع معدنی طلای موته با فعالیت مستمر مهندسان و کارگران، حداکثر تا دو سال آینده نیاز این مجتمع فرآوری را تأمین خواهد کرد.
حاجی‌دلیگانی، توافق‌های دیگر این جلسه را این‌چنین تشریح کرد که مقرر شد: جوانان روستا برای ساخت مصنوعات طلا و نقره آموزش ببینند، سالن نیمه‌کاره ورزشی روستا با مساعدت مجتمع طلای موته تکمیل شود، اولویت بکارگیری نیروهای جدید این مجتمع معدنی از جوانان بومی روستای موته باشد و برخی از کارهای ساختمانی معدن به شرکت محلی این روستا سپرده شود.
معدن طلای موته از توابع شهرستان شاهین‌شهر و میمه در نزدیکی روستای موته و روستای رباط ترک و در فاصله ۵۰ کیلومتری از شهر میمه قرار دارد. این معدن به‌ صورت روباز و دارای کانسارهای طلادار متعددی است.
در حال حاضر با تلاش ۲۵۰ نیروی کار موجود، سالانه نزدیک به ۲۰۰ کیلو طلا از معدن طلای موته استخراج می‌شود. کارخانه فرآوری طلای ایران در موته ۱۵ سال پیش به بهره‌برداری رسید.

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment