امروز دوشنبه ، ۱۶ تیر ۱۳۹۹
Monday 6th of July 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
یادداشت رییس کل بانک مرکزی درباره بازار ارز

عاملان اصلی افزایش قیمت طلا در اوج کرونا

کانی‌های غیرفلزی، دارای بیشترین سهم از واحدهای فعال صنعتی

نماینده زنجان: شاهد مدیریت و فروش رانت در فولاد هستیم


محل تبلیغات شما

کاهش ارزش سهام پژو در پی خروج از بازار ایران

تارنمای تحلیلی بازار بورس آلمان، از کاهش ارزش سهام شرکت خودروسازی پژو سیتروئن به علت خروج این شرکت فرانسوی از بازار ایران خبر داد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
شنبه ، ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
زمان : ۰۷:۵۰:۰۱

 

تارنمای تحلیلی آکسین چک(aktiencheck) که مقر آن در هانوفر آلمان است، در گزارش تحلیلی خود از بازار بورس اروپا، میزان کاهش ارزش سهام شرکت پژو فرانسه به دلیل خروج از بازار ایران را ۱۵.۷ درصد ارزیابی کرد.
هر چند سود پژو سیتروئن در بازار اروپا که اصلی ترین محل فروش محصولات این شرکت است با ۱.۶ درصد رشد به ۰.۷۸۳ میلیون واحد رسیده، اما مدیران این شرکت برای سال جاری میلادی در این بازار ادامه رکود را پیش بینی کرده اند.
برآوردهای شرکت پژو حاکیست رکود بازار آمریکای لاتین با افزایش یک درصدی به دو درصد و رکود بازار چین نیز به سه درصد خواهد رسید.
با این حال بازار روسیه رشدی پنج درصدی را برای محصولات پژو نوید می دهد.
اقدامات یکجانبه‌گرای دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا با خروج از برجام و بازگرداندن تحریم‌ها با وجود مخالفت متحدان اروپایی‌اش، به تدریج آثار و عواقب خود بر شرکت‌های غربی که با ایران قرارداد همکاری اقتصادی داشتند، نشان داده است.
به تازگی ۲ شرکت خودروساز بزرگ اروپا از ضرر و زیان این تحریم‌ها بر درآمدهای خود خبر داده و اعلام کرده‌اند، درآمد آنها در نتیجه خروج از بازار ایران، روند نزولی گرفته است.
در چند روز اخیر شرکت خودروسازی فرانسوی «رنو» اعلام کرد که درآمدهای این شرکت در سه ماهه نخست سال جاری میلادی (۲۰۱۹) در پی قطع همکاری با ایران کاهش یافته است.
این مساله دامن شرکت خودروسازی پژو سیتروئن را نیز گرفت به طوری که گزارش جدید از درآمد فروش محصولات آن در خارج از فرانسه به دلیل خارج شدن از بازار ایران، کاهش یافته است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment