امروز چهارشنبه ، ۲ مرداد ۱۳۹۸
Wednesday 24th of July 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
تحلیل تکنیکال اینوستینگ از روند قیمت طلا در کوتاه مدت

آخرین وضعیت بهای نفت در بازارهای جهانی

کاهش ۳۳.۸ درصدی تولید سنگ آهن واله

چین عوارض ضد دامپینگ بر فولاد اروپا وضع می‌کند


محل تبلیغات شما

پیش‌بینی ارزهای عمده بین المللی

کاهش دلار استرالیا و عدم قدرت‌گیری دلار کانادا عمدتاً معلول کاهش بهای مواد اولیه در جهان است که پیش‌بینی می‌شود در اثر کاهش نرخ رشد اقتصادی جهان شکل بگیرد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
شنبه ، ۲۵ اسفند ۱۳۹۷
زمان : ۰۹:۰۳:۱۴امروز رویال بانک کانادا RBC  آخرین پیش‌بینی‌های خود را از  چند ارز بین المللی منتشر کرد. از نگاه این بانک (که بزرگترین بانک و در عین حال بزرگترین شرکت در کانادا هست) جفت ارز EURUSD در نیمه‌های سال ۲۰۱۹ به ۱/۱۲ و سپس در انتهای سال ۲۰۱۹ به ۱/۱۶ افزایش می‌یابد. رویال بانک افزایش این جفت ارز را در سال ۲۰۲۰ به ۱/۲۰ پیش‌بینی کرده است. افزایش یورو و بهتر است گفته شود کاهش دلار، عمدتا ناشی از کاهش نرخ رشد اقتصادی امریکا در سال جاری و سال آینده است. این بانک نرخ رشد اقتصادی در آمریکا را برای سال ۲۰۱۹ برابر ۲/۴ و برای سال ۲۰۲۰ برابر ۱/۹ پیش‌بینی کرده است. این نرخ برای سال ۲۰۱۸ برابر ۲/۹ درصد بوده است.
رویال بانک میزان تغییر دلار کانادا USDCAD را در نیمه اول سال ۲۰۱۹، ۱/۳۴ و در انتهای همین سال ۱/۳۳ برآورد کرده است و در سال ۲۰۲۰ نیز نرخ این جفت ارز را برابر  ۱/۳۰ پیش‌بینی کرده است.
ضمنا در دو سال آینده دلار استرالیا نیز پیش‌بینی شده است که کاهش ارزش پیدا می کند.
در مدت بیست سال گذشته مرتب با پیش‌بینی ارزهای مختلف کار کرده‌ام و همواره پیش‌بینی‌های رویال بانک اعتبار بهتری نسبت به موسسات مالی و بانکها در جهان داشته است. کاهش دلار استرالیا و عدم قدرت‌گیری دلار کانادا نیز عمدتاً معلول کاهش بهای مواد اولیه در جهان است که پیش‌بینی می‌شود در اثر کاهش نرخ رشد اقتصادی جهان شکل بگیرد.

 *مرتضی ایمانی راد

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment