امروز یکشنبه ، ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
Sunday 18th of August 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
هدف‌گذاری صادرات ۱۰ میلیون بشکه نفت از پایانه نفتی جاسک

چشم‌انداز اوپک درباره تقاضای نفت مانع از افزایش قیمت‌ها شد

اقدامات عراق برای افزایش ظرفیت صادرات نفت

بررسی نحوه فروش نفت ایران در جلسه فراکسیون مستقلان ولایی با حضور عراقچی


محل تبلیغات شما

تولید نفت روسیه در ژانویه کاهش یافت

تولید نفت روسیه به ۱۱.۳۸ میلیون بشکه در روز، یا ۳۵۰۰۰ بشکه کمتر از سطح اکتبر ۲۰۱۸ (تولید مبنای توافق کاهش تولید) کاهش یافت. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
زمان : ۲۱:۱۶:۰۱

 

به نقل از رویترز، داده‌های وزارت انرژی نشان داد که در ماه ژانویه، تولید نفت روسیه به ۱۱.۳۸ میلیون بشکه در روز، یا ۳۵۰۰۰ بشکه کمتر از سطح اکتبر ۲۰۱۸ (تولید مبنای توافق کاهش تولید) کاهش یافته، اما به سطح هدف کاهش خود نرسیده است.
تولید نفت روسیه نسبت به رکورد تولید ماهیانه که در ماه دسامبر، برابر با ۱۱.۴۵ میلیون بشکه در روز، ثبت شده بود هم کاهش یافته است. از لحاظ تناژ، تولید نفت روسیه از ۴۸.۴۴۲ میلیون تن در ماه دسامبر، به ۴۸.۱۱۳ تن در ماه ژانویه رسیده است.
صادرات نفت خام روسیه از طریق خطوط لوله، از ۴.۴۹۶ میلیون بشکه در روز در ماه دسامبر، به ۴.۳۱۳ میلیون بشکه در روز در ماه ژانویه کاهش یافته است.
روس‌نفت که بزرگترین تولیدکننده نفت در جهان است، در ماه ژانویه تولید خود را ۰.۱ درصد کاهش داد، درحالی‌که دومین شرکت بزرگ تولیدکننده نفت در روسیه، لوک‌اویل، شاهد کاهشی ۰.۸ درصدی بود.
تولید گازپروم نفت، بازوی نفتی غول صنعت گاز روسیه، گازپروم، ۰.۱ درصد افت کرد.
این درحالی است که وزیر انرژی روسیه، الکساندر نواک، قبلا گفته بود که کاهش تولید نفت این کشور، در ماه ژانویه نسبت به ماه اکتبر، به ۵۰هزار بشکه در روز خواهد رسید.
کشورهای عضو اوپک پلاس در ماه دسامبر توافق کردند که تولید نفت خود را نسبت به ماه اکتبر ۱.۲ میلیون بشکه در روز کاهش دهند، از این میان سهم روسیه این بود که تا انتهای سه ماهه اول، تولید خود را ۲۳۰هزار بشکه در روز کاهش دهد.
نواک اعلام کرده بود که به علت محدودیت‌های فنی، روسیه نمی‌تواند تولید نفت خود را به سرعت کاهش دهد، اما سعی می‌کند این کار را با حداکثر سرعت انجام دهد.
کاهش کندتر از انتظار میزان تولید نفت، با انتقاداتی از سوی بزرگترین صادرکننده نفت جهان، عربستان سعودی، مواجه شده است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment