امروز پنجشنبه ، ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
Thursday 9th of February 2023
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
آغاز فروش ربع‌سکه‌ در بورس و چگونگی تعیین قیمت

لزوم توجه به میادین مشترک نفت و گاز در بودجه سال آتی

افزایش ۶۰ درصدی سهم ریال و روبل در مبادلات ایران و روسیه

ورود بانک مرکزی به بازار آزاد ارز از امروز


محل تبلیغات شما

قیمت خودرو کاهش می‌یابد

.
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
0000-00-00
زمان :

عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران از قول مساعد خودروسازان برای کاهش سریع مطالبات قطعه‌سازان به سه ماه خبر داده و خاطرنشان کرد: با تحقق این امر شاهد کاهش قیمت‌های کاذب خودرو در بازار خواهیم بود.
به گزارش NerkhBox ، فرهاد به‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بحران نقدینگی خودروسازان در چند ماه گذشته موجب افزایش مطالبات قطعه‌سازان شده و کاهش تولید قطعه و در نهایت خودرو را به دنبال داشته است.
وی با بیان اینکه با کاهش عرضه خودرو، دلالان و واسطه‌ها پررنگ‌تر از گذشته دست به کار شده و قیمت‌های غیر واقعی و کاذبی را در بازار ایجاد کرده‌اند، خاطرنشان کرد: در این شرایط چندی پیش جلسه مشترک اعضای هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان و مدیرعامل ایران خودرو برگزار شده و مقرر شد با پرداخت سریع، حجم مطالبات قطعه‌سازان به سه ماه کاهش یابد.
عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران ادامه داد: همچنین طبق توافقات صورت گرفته با مدیرعامل ایران خودرو مقرر شد که با توجه به رشد و نوسان نرخ ارز، قیمت قطعات تحویلی به خودروساز هر دو ماه یکبار بازنگری و رشد هزینه‌های تولید در آن دیده شود.
وی افزود: در این شرایط در صورت تسریع در روند پرداخت مطالبات قطعه‌سازان توسط دو خودروساز بزرگ کشور، شرایط نقدینگی جامعه قطعه‌سازی به حالت عادی بازگشته و کاهش حدود ۵۰ درصدی تولید قطعه و خودرو جبران خواهد شد.
به‌نیا تصریح کرد: با افزایش تولید قطعات، تولید انواع خودرو نیز افزایش یافته و با رشد عرضه قیمت‌های کاذب فعلی خودروها در بازار کاهش خواهد یافت.

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment